Hakkımızda

 

Doğa, kendini sürekli olarak yenileyebilme, değiştirebilme gücüne sahiptir. Doğada bulunan ve binlerce farklı türü olan bitkiler, sağlıklı yaşamın temel yapısını oluşturur ve mucizevi faydalar sağlar. Monoïbio, özünde binlerce faydayı barındıran bitkilerden yararlanarak insan sağlığını korumayı hedeflemiştir. Monoïbio; Toprağa, suya, havaya, çevreye, hayvanlara ve doğada yaşayan diğer canlılara zarar vermemeye özen gösterir. İnsana ve doğaya zararlı her türlü madde, kimyasal gübre, ilaç ve hormon gibi dış etkenlerin kullanımından kaçınır, böylece ekolojik sistemin ve insan sağlığının sürdürülebilirliğini sağlar.

Kısacası doğayla ve insanla uyumludur. 
 

İnsana ve doğaya bu bilinçle yaklaşan Monoïbio markasınin temeli şu öze dayanır:


‘Doğayı yaşayan, yaşatan’

Monoïbio, doğal tarım ve kozmetik ürünlerinin, insana, doğanın tüm faydalarını sunarak; kişilerin doğayı hissetmesini, doğadan yararlanmasını ve doğayı yaşamasını sağlar. Tüketicisine sunduğu kozmetik ürünleriyle, alışılmış kişisel bakımdan farklıdir.
 

Marka özü, Monoïbio markasının hayatımıza doğallığı, saflığı ve sağlığı kattığını; insanlara bunları sağlarken doğayı koruduğunu ve yaşattığını ifade eder. 


Monoïbio’ nun var oluş nedeninin altında doğaya zarar vermeden ve doğanın dengesini bozmadan, tarım ürünleri üretmek, insan sağlığına ve doğaya uyumlu kişisel bakım ürünleri sağlamak vardır.

Monoibio’nun misyonu:


‘İnsanların ruhsal ve bedensel yaşam kalitesini yükseltmek.’

 
Monoïbio’nun vizyonu ise:
 

‘Doğaya dost, kişisel bakım ürünleri sağlamak.’


 

Monoïbio, tabiat anaya zarar veren tarım, tarım ürünleri ve kişisel bakım ürünlerinin bizlere ve insan sağlığına da zararlı olduğunu bilir. Çevreye ve insan sağlığına özen gösterir, bu bilinçle hareket eder.
 


Sertifikalı.
Tarım, tarım ürünleri ve kişisel bakım ürünlerinin doğayla ve insan sağlığıyla uyumlu olması çok önemlidir. Bu ürünlerin sağlanmasında, Monoïbio için öncelik, insan sağlığına zarar vermemesidir. Sertifikalı organik kozmetik ürünü, kimyasal ve çevre kirliliği yaratan, tarım ilaçları, suni gübreler, genetiğiyle oynanmış organizmalar vb gibi maddeleri barındırmaz. Doğal özler sayesinde içinde büyük oranda aktif içerik bulunduran sağlıklı ürünlerdir. Monoïbio, insana ve çevreye saygının garantisini gösteren, “sertifikalı” organik kozmetik ürünleri uretir.


Organik.
Üretimden tüketime kadar her aşaması kontrollü ve sertifikalı tarımsal üretim biçimidir. Organik ürünler, insan sağlığını ve doğayı olumsuz etkileyen riskli zirai ilaç kalıntılarından, genetiğiyle oynanmış içeriklerden, hormonlardan ve antibiyotiklerden tamamen arınmış demektir. Monoïbio, sertifikalı “organik” kişisel bakım ürünleri sağlar; doğayı korumayı, doğadan aldıklarını doğaya geri dönüştürebilmeyi ve sürekli üretebilmeyi felsefe edinmiştir.


Sağlıklı.
Monoïbio, sertifikalı organik kişisel bakım ürünleri, insan vücudunun doğal dengesini ve sağlığını korur. Kozmetik ürünlerde sentetik hammadde ve sentetik katkı maddelerini içermez. Monoïbio, güzelliğin ötesinde insan sağlığını önemser, sağlıklı bir cilt ve sağlıklı bir geleceği hedefler.


Yeşil.
Monoïbio markası, kişisel bakım ürünlerinin içeriklerinden ambalajlarına, broşürlerinden mağaza tasarımlarına, yaptıkları tüm çalışmalarda doğayı ve doğanın güzelliklerini korumayı, çevrenin kirlenmesini önlemeyi ve doğadan alınanı, doğaya verebilmeyi ilke edinmiştir.


Saf.
Tarım, tarım ürünleri ve kişisel bakım ürünlerinin, doğaya ve insana zararlı tüm maddelerden arındırılmış; saflık, doğallık, ve organik sertifikasyon, Monoïbio markasının özüne yerleşmiş bir özelliktir 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR