GERÇEKTEN ORGANİK Mİ? 

 

 

ÜRÜNÜN ORGANİK OLDUĞUNDAN YALNIZCA SERTİFİKASI VARSA EMİN OLABİLİRSİNİZ!

 

Tarımda kullanılan gıdanın doğal içeriğine ve pestisitlere yapılan geç müdahaleler, topluluğumuzun çoğunun organik gıda ve organik bakım ürünlerine yönelmesine neden oldu. Bilinmeyen nokta, “organik” olduğunu söyleyen bazı ürünlerin gerçek anlamda organik olmayabileceğidir. Günümüzde birçok ürün "organik" veya "biyo" etiketine sahip olabilir; ancak, aynı zamanda bir “sertifika logosu” bulundurmuyorlarsa, bu, bu ürünlerin Organik Standartlara uygun olmadığı anlamına gelir.


Kendinizin, çocuklarınızın ve çevrenizdeki herkesin geleceğine katkıda bulunmak için, organik tarım ürünleri kullanılarak elde edilen kişisel bakım ürünleri üretiyor, organik ve sürdürülebilir tarımı destekliyoruz.


 

 


NEDEN SERTİFİKALI ORGANİK?


 

Sertifikalı organik kozmetik ürünler, kimyasal veya çevre kirliliğine neden olan maddeler (pestisitler, suni gübreler, genetik olarak tahrif edilmiş organizmalar) içermeyen ve doğal özler nedeniyle önemli miktarda aktif içerik içeren ürünlerdir. Sertifikalı organik ürünler, insanlığa ve çevreye saygının garantisidir, çünkü doğal malzemeler, doğanın dengeli ve benzersiz karışımında mevcuttur.Temiz Güzellik: Monoïbio’nun güzellik bakımı ürünleri, bir kozmetikten daha fazlasıdır. Bütünsel bir hareket, ruhsal akış, evren için mesajdır.


Ürünlerimiz COSMOS tarafından Organik Sertifikalıdır, Hayvanlar Üzerinde Test Edilmemiştir.


Ürünlerimiz şunları içermez: Yapay Koku, GDO'lar, Yapay Renkler, Sülfat, Paraben ...


Ürünlerimiz şunları içerir: Sertifikalı Organik Uçucu Yağlar ve Güçlü Bileşenler.
 

 

VEGANDIR VE HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEZ

 

 

"Ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmemiştir, benim üzerimde test edilmiştir" - Zeynep Otukfalay


Yeryüzündeki her canlının bir rolü ve amacı vardır. Monoïbio ürünleri insan için insan tarafından üretilmiştir.


Ürünlerimizin çoğu aynı zamanda VEGAN olarak sınıflandırılmaktadır. Kullandığımız tek vegan olmayan malzemeler doğal olarak küçük arkadaşlarımız arılar tarafından üretilir. Buriti Dudak Balmımız balmumu ve Jojoba Yüz Temizleyicimiz bal içerir.
 

   

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR