ANTI AGING | Organik Yüz Bakım Seti
ANTI AGING | Organik Yüz Bakım Seti

ANTI AGING | Organik Yüz Bakım Seti

İndirim Oranı : %48 İndirim
Fiyat : ₺2.500,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.299,00(KDV Dahil)

 

ROUCOU | Anti-Aging Eye Cream :

 

İnce ve hassas göz çevresini nemlendirerek çizgi ve kırışıklık karşıtı bakımı sağlar. Kazayağı çizgilerini önler, kan dolaşımını harekete geçirerek gözaltı morluk ve torbaların giderilmesine yardımcı olur. Göz çevresini aydınlatır. 

 

Kullanım: İki göz çevresi için bir pompa ürün yeterlidir. Yüzük parmağı ile göz çevresine C harfi çizilerek, dairesel hareketler ile uygulanır. Genç ciltlerde sadece sabah; olgun ciltlerde sabah-akşam olmak üzere günde 2 defa uygulanır.

 

ROUCOU | Anti Aging Face Cream :

 

Yaşlanma Karşıtı Krem tüm cilt tipleri için uygundur. Kollajen yapısını güçlendirerek çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde etkin rol oynar. Gün boyu cildin nemli kalmasını sağlar. Kan dolaşımının artmasına ve hücrelere oksijen taşınmasına destek olur. Serbest radikallere karşı savaşarak sağlıklı hücre gelişimini destekler. Cildin hızla pürüzsüzleşmesine ve daha genç görünmesine yardımcı olur.

 

Kullanım Şekli: Sabah-akşam 1-2 pompa ürün temiz cilde dairesel hareketlerle uygulanır.

 

SAFFRON | Anti Aging Face Oil :

 

Mucize Yağ Karışımı; Cilde anında ışıltı kazandırır. Yaşlanma Karşıtı Yüz Yağı tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur. Kollajen yapısını güçlendirerek çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde etkin rol oynar. Cildi nemlendirirken, zengin içeriği ile cildi besleyerek elastikiyetini artırır. Değerli yağ asitleri içten ve dıştan ciltte rahatlama sağlar. Detoks etkisiyle serbest radikallerin oluşmasını engeller. İçerdiği E Vitamini sayesinde hasar görmüş cildi onarır. 

 

Kullanım Şekli: Temiz cilde nemlendirici öncesi, ihtiyaca göre 2-3 doz yağ göz çevresi hariç tüm cilde ince bir kat sürülür. Üzerine yağın cilde hapsedilmesi için Anti-Ageing krem ya da günlük bakım kremi sürülür.

 

Tum urunler Etko - Cosmos Organic sertifikalıdır.

 

:
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR